
Upoznajte BOGGI MILANO, italijanski brend koji je otvorio svoju prvu radnju u Beogradu
Galerija Beograd je postala bogatija za još jedan sofisticirani italijanski muški brend
Biznews






Neizostavni deo posnog menija su, naravno, i kolači. NCooking je izdvojio nekoliko posnih recepata
Nedeljnik.rsGalerija Beograd je postala bogatija za još jedan sofisticirani italijanski muški brend
BiznewsDvanaest godina borbe: Srbija obeležava Svetski dan borbe protiv raka jajnika
Nedeljnik.rs· Akcije ProCredit-a uključene u odabrani indeks nemačkih malih preduzeća (SDAX), počevši od 9. maja 2025. godine. · Na osnovu tržišne kapitalizacije slobodno dostupnih akcija, ProCredit Holding se svrstava među 160 najvećih javno kotiranih kompanija u Nemačkoj. · Ovim uvrštavanjem, ProCredit Holding ostvaruje značajnu stratešku prekretnicu, sa potencijalom za dodatno povećanje atraktivnosti svojih akcija.
Biznews
Darko o
Bil Gejts najavio da će pokloniti celokupno bogatstvo od 200 milijardi dolara: Evo kome će doniratiDoniraće svo bogatstvo svojoj fondaciji. Divan način da se izbegne porez. Što svoje bogatstvo ne donira nekoj humanitarnoj organizaciji koja nije pod njegovom kontrolom?
Panta o
Ekonomski fakultet demantuje saopštenje Ministarstva prosveteProfesori na fakultetima neće primati zarade jer ne rade. Neka štrajkuju koliko hoće.
Borat o
80 godina od pobede nad fašizmom: Ovo su ključne bitke Drugog svetskog rata koje su promenile istorijuVaša Ćaci istorija ne pije vodu. Rusi su poznati da ni brinu o životu ljudi kad već ne brinu ni o životu vojnika. Zato je njih izginulo znatno više na frontu od pametnijeg ratovanja na zapadu. Pored toga svesno ignorisete činjenicu da su SAD naoružavale crvenu armiju. Bilo je i te kako bitaka na zapadu, u Africi i u južnoj Evropi ali naravno te istorijske činjenice pobijaju ruski narativ da su se samo komunisti borili protiv Naci-Nemačke. Njima smeta činjenica da su zapadni saveznici po dogovoru iz Jalte doprineli porazu Nacista i rezultat pobede pretvorili u slobodu, pravdu i demokratiju na zapadu i jugu Evrope, a Crvena Armija i SSSR je samo pobedila naciste i zamenila uloge okupatora, nastavljajući represiju i zlocine decenijama do pada Berlinskog zida. To su vam neromantizovano objektivno dokazane činjenice.
uja o
Evo ko sve neće moći da se nađe na studentskoj listi za izbore: Spisak stranaka čije članove studenti neće podržatiizgleda da su skj kpj komunjare dobrodošle bravo ćak