Veliki broj studenata i građana koji su juče u Novom Sadu blokirali tri mosta i održali veliki protest u znak sećanja na 15 stradalih u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u tom gradu, proveo je noć na Mostu slobode.

Na prilazu mostu bili su parkirani traktori, a noćilo se i u Limanskom parku. Bilo je šatora, logorske vatre, pa čak i veliko platno na kom su se, do kasno u noć, gledali filmovi.

Most slobode trebalo bi da bude blokiran do 15 časova, ali je, prema pisanju N1, to neizvesno, pošto su studenti najavili plenum sa građanima na kojem će se o tome izjašnjavati.

Ekipa Nedeljnika juče je tokom čitavog dana pratila dešavanja u Novom Sadu, a na ovom linku možete pročitati kako je tekla blokada novosadskih mostova.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, pogledajte i upoznajte se sa uslovima i pravima korišćenja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.